Apie tai, kas svarbu gyvenantiems Dievo ir žmonių artumoje

Vilniaus knygų mugė

2016-02-15 |
parasas 2

Vasario 25-28 d. Vilniuje vyks 17-oji Knygų mugė, šių metų tema: „Personažas ieško autoriaus“. Pirmą kartą šioje Tarptautinėje mugėje dalyvavo Artumos redakcija bei leidykla. Stende pristatytos dvi naujos knygos.

 

lrsidriai vedybinis dvasingumas vir

 

Kalbos redaktorė Dalė Gudžinskienė
Iliustracijų autorė Ona Kvašytė

Aštuonių vaikų šeimą išauginę sutuoktiniai Linas ir Rima Sidriai knygoje pasakoja bemaž 40 metų gyvenimo santuokoje patirtį. Dalijamasi ne tik gausios šeimos auginimo rūpesčiais, bet ir džiaugsmu, kurį atneša kiekvienas į šeimą ateinantis kūdikis, džiaugsmu, kuris kyla iš abipusio sutuoktinių pasirengimo ir noro kurti laimingą santuoką, visą gyvenimą puoselėti tarpusavio meilę ir su ja įveikti šeimoje neišvengiamai kylančius sunkumus.

Santuokinio dvasingumo kelią į darnų ir iš tiesų palaimintą gyvenimą krikščioniškoje šeimoje atskleidžianti knyga galėtų būti pravarti dar tik svajojantiems apie šeimą ir ją ketinantiems kurti sužadėtiniams, taip pat sutuoktiniams ir visiems dirbantiems santuokos ir šeimos stiprinimo srityje.

Dr. Linas Sidrys – sėkmingai dirbantis, tris klinikas turintis gydytojas oftalmologas. Jis pradėjo lankytis Lietuvoje sovietmečiu, aktyviai prisidėjo prie mūsų medikų ugdymo, gabeno vaistus, darė akių operacijas, dalijosi vakarietiška profesine patirtimi ir žiniomis. Atkūrus Nepriklausomybę, dar aktyviau organizavo įvairią profesinę bei filantropinę paramą ir jau 20 metų dovanoja savo brangų gydytojo laiką Lietuvos žmonėms. Jo iniciatyva mūsų šalyje organizuotos vienos pirmųjų tarptautinių jaunimo vasaros stovyklų.

Rima baigė filosofijos mokslus, užaugino 8 vaikus, visuomet palaikė Liną ir jo medicinines „misijas“ į Lietuvą, nors ir tekdavo pasilikti vienai su vaikais. Sukaupusi didelę jų ugdymo patirtį, jau 20 metų moko paauglius katalikų tikybos lituanistinėje aukštesniojoje mokykloje.

Pastaruosius 10 metų Linas ir Rima savanoriškai dalijosi patirtimi sužadėtinių rengimo santuokai kursuose, stengėsi įkvėpti ir padrąsinti poras eiti į tikrą meilę ir laimę vedančiu keliu. Šis kelias – tai santuokinis dvasingumas, taip pavadinta ir knyga.

 

ibianska klavesinas vir

 

Sudarytoja ir redaktorė Regina Pupalaigytė
Dailininkė ir iliustracijų autorė Silvija Knezekytė

Ši knyga yra nepriklausomos Lietuvos eilinių piliečių kasdienybės atspindys. Ji sudaryta iš esė, publikuotų krikščioniškame žurnale šeimai Artuma ir Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos kapelionato tinklalapyje. Didžiuma straipsnių persunkta neužgauliu humoru ir švelnia ironija.

Autorė yra ilgametė katalikiškos žiniasklaidos žurnalistė. Pirmoji jos knyga Gyvenimas kaip senas vynas išėjo 2012 m.

< atgal į sąrašą

Reklama

NAUJAUSIAS NUMERIS
2023 lapkritis 11

Artuma - artuma202311_vir.jpg

 Kontaktai

Redakcijos adresas:
Papilio g. 5
44275 Kaunas
Tel./faks. (37) 20 96 83,
8 677 60 970

redakcija@artuma.lt
www.artuma.lt

Rekvizitai:
Viešoji įstaiga Caritas leidykla „Artuma“
Įmonės kodas 134460120
PVM mokėt. kodas LT344601219
Sąsk. Nr. LT097300010002264553
AB „Swedbank“
Banko kodas 73000,
SWIFT kodas HABALT22