Ieškantiems Dievo ir žmonių artumos

Santuokinis dvasingumas. Kaip sukurti laimingą šeimą

Linas ir Rima SIDRIAI
lrsidriai vedybinis dvasingumas

Kalbos redaktorė Dalė Gudžinskienė
Korektorė Rūta Lazauskaitė
Maketuotoja Silvija Knezekytė
Iliustracijų autorė Ona Kvašytė

Kaunas: VšĮ Caritas leidykla „Artuma“, 2016. – 128 p.
ISBN 978-9986-461-69-2

Kaina – 8 Eur (atsiimant redakcijoje)

Aštuonių vaikų šeimą išauginę sutuoktiniai knygoje pasakoja bemaž 40 metų gyvenimo santuokoje patirtį. Dalijamasi ne tik gausios šeimos auginimo rūpesčiais, bet ir džiaugsmu, kurį atneša kiekvienas į šeimą ateinantis kūdikis, džiaugsmu, kuris kyla iš abipusio sutuoktinių pasirengimo ir noro kurti laimingą santuoką, visą gyvenimą puoselėti tarpusavio meilę ir su ja įveikti šeimoje neišvengiamai kylančius sunkumus.

Santuokinio dvasingumo kelią į darnų ir iš tiesų palaimintą gyvenimą krikščioniškoje šeimoje atskleidžianti knyga galėtų būti pravarti dar tik svajojantiems apie šeimą ir ją ketinantiems kurti sužadėtiniams, taip pat sutuoktiniams ir visiems dirbantiems santuokos ir šeimos stiprinimo srityje.

Linas ir Rima Sidriai, gimę ir augę JAV, susituokė prieš 38 metus, užaugino 8 vaikus, turi 9 anūkus. Dar būdami sužadėtiniai, svarstė: „Ar iš tiesų įmanoma gyventi santuokoje ilgai ir laimingai?“
Po daugelio metų, sukaupę didžiulę patirtį, jie teigia, jog tai tikrai įmanoma sutuoktiniams, kurie priima iššūkį kartu žengti keliu, autorių vadinamu santuokiniu dvasingumu. Savo pirmojoje knygoje Linas ir Rima atskleidžia šį dvasinį kelią, kuriuo ėjo nuo pirmų santuokos dienų. Jie atvirai dalijasi praktiniais kasdienybės didelėje šeimoje patarimais, krikščioniškais principais grįsta savo gyvenimo filosofija.

Dr. Linas Sidrys – sėkmingai dirbantis, tris klinikas turintis gydytojas oftalmologas. Jis pradėjo lankytis Lietuvoje sovietmečiu, aktyviai prisidėjo prie mūsų medikų ugdymo, gabeno vaistus, darė akių operacijas, dalijosi vakarietiška profesine patirtimi ir žiniomis. Atkūrus Nepriklausomybę, dar aktyviau organizavo įvairią profesinę bei filantropinę paramą ir jau 20 metų dovanoja savo brangų gydytojo laiką Lietuvos žmonėms. Jo iniciatyva mūsų šalyje organizuotos vienos pirmųjų tarptautinių jaunimo vasaros stovyklų.

Rima baigė filosofijos mokslus, užaugino 8 vaikus, visuomet palaikė Liną ir jo medicinines „misijas“ į Lietuvą, nors ir tekdavo pasilikti vienai su vaikais. Sukaupusi didelę jų ugdymo patirtį, jau 20 metų moko paauglius katalikų tikybos lituanistinėje aukštesniojoje mokykloje.

Pastaruosius 10 metų Linas ir Rima savanoriškai dalijosi patirtimi sužadėtinių rengimo santuokai kursuose, stengėsi įkvėpti ir padrąsinti poras eiti į tikrą meilę ir laimę vedančiu keliu. Šis kelias – tai santuokinis dvasingumas, taip pavadinta ir knyga Jūsų rankose.

Visi Sidrių vaikai baigė universitetus, moka lietuviškai ir lankėsi Lietuvoje. Šeši jau yra sukūrę šeimas, viena dukrelė mirusi. Vaikai užaugo tokie, kaip tėvai juos ugdė – būti tvirtais, mylinčiais ir tikinčiais vyrais ir moterimis.

 

Knygos pristatymai:

< atgal į sąrašą

Reklama

NAUJAUSIAS NUMERIS
2023 lapkritis 11

Artuma - artuma202311_vir.jpg

 Kontaktai

Redakcijos adresas:
Papilio g. 5
44275 Kaunas
Tel. (8 37) 20 96 83,
8 677 60 970


redakcija@artuma.lt
www.artuma.lt

Rekvizitai:
Viešoji įstaiga Caritas leidykla „Artuma“
Įmonės kodas 134460120
PVM mokėt. kodas LT344601219
Sąsk. Nr. LT097300010002264553
AB „Swedbank“
Banko kodas 73000,
SWIFT kodas HABALT22